Proces rekrutacyjny

Men during precision work on production line

Proces rekrutacyjny

Z nami szybko osiągniesz swój cel

Wyślij CV

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: hr@sgpgroup.eu

Pierwszy kontakt

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni i ustalimy termin rozmowy technicznej. Będziemy mieli okazję lepiej Cię poznać, a także odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Rozmowa

W kolejnym kroku spotkamy się u nas w biurze lub zdalnie. Da nam to szansę wzajemnego poznania się oraz rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z interesującą Cię ofertą.

Witaj w SGP Group

Ostatnim etapem ścieżki rekrutacyjnej jest decyzja o rozpoczęciu zatrudnienia. W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą koordynator, z którym ustalisz wszystkie szczegóły rozpoczęcia owocnej współpracy z SGP Group.

Wyślij CV

Jak rekrutujemy?

Wspólnie znajdziemy idealną ofertę dla Ciebie!

Wielojęzykowo

Oferujemy wsparcie nie tylko w języku polskim. Bez problemu porozumiesz się z nami w języku ukraińskim, angielskim, hindi, filipińskim czy gruzińskim.

Bezstresowo

Do minimum ograniczamy zbędne formalności, a obcokrajowcom zapewniamy pomoc przy uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Przez cały proces rekrutacyjny znajdujesz się pod opieką przydzielonego koordynatora.

Szybko i skutecznie

Jesteśmy Twoją trampoliną do sukcesu i stabilizacji. Działamy efektywnie, skracając ścieżkę rekrutacyjną jak to tylko możliwe. Dzięki starannej selekcji umożliwiamy stabilność zatrudnienia, z perspektywą otrzymania stałej posady.

Wielokanałowo

Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Możesz się z nami skontaktować drogą mailową, telefoniczną lub za pomocą platformy rekrutacyjnej.

Elastycznie

Szukasz pracy stałej czy dorywczej? Jesteś studentem, który chce dorobić w trakcie wakacji, czy może szukasz stabilnego zatrudnienia? Organizujemy zarówno „akcje szarpane”, idealne dla osób chcących szybko podreperować domowy budżet, jak i oferujemy stanowiska z perspektywą stałego zatrudnienia.

Zobacz, jak wygląda u nas praca

Mamy nadzieję, że te filmy lepiej przybliżą Ci sposób, w jaki podchodzimy do pracownika

Rozwiń swoją karierę w SGP Group

Dziesiątki stanowisk pozwalających na poszerzanie Twoich kompetencji zawodowych!

Oferty pracy