Poznaj nas

Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, aby pomóc Ci je zbudować.

Men during precision work on production line

Poznaj lepiej SGP Group

Kim jesteśmy?

Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, która łączy pracodawców z pracownikami. Nie chcemy pisać o naszym wieloletnim doświadczeniu i tysiącach przeprowadzonych rekrutacji, chociaż to prawda. Dajemy Ci możliwość znalezienia pracy w bezstresowy sposób, bez długich procesów rekrutacyjnych i wysyłania CV, listów motywacyjnych czy referencji. Nieważne czy szukasz etatu na stałe, czy pracy dorywczej. Martwisz się brakiem doświadczenia? Dla nas to nie problem.

Głównie szukamy pracowników produkcyjnych, technicznych, kontrolerów jakości. W jakich branżach możesz znaleźć zatrudnienie? Najczęściej automotive, spożywczej, produkcyjnej, logistycznej… ale to nie koniec możliwości.

Dla nas Ty i Twój czas jest najważniejszy. Jesteśmy tu po to, żebyś szybko znalazł pracę dla siebie. Oferujemy pracę nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach — wybór należy do Ciebie!

Każdego traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem. Co ważne, dajemy legalne zatrudnienie oraz pomagamy w kwestiach formalnych.

Wartości, jakimi się kierujemy

Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Empatia

Do wszystkich kandydatów podchodzimy z pełnym zrozumieniem. Staramy się wczuć w ich sytuację i znaleźć ofertę możliwie najlepiej dopasowaną do ich potrzeb, a także szybko i bezproblemowo przeprowadzić ich przez proces rekrutacyjny. Zatrudniamy w taki sposób, w jaki sami byśmy chcieli być potraktowani.

Uczciwość

Gwarantujemy pełną legalność zatrudnienia. Proces rekrutacyjny odbywają się w sposób zgodny z przepisami, a cała dokumentacja spełnia obowiązujące wymogi prawne. Decydując się na nas, nie musisz się o nic obawiać.

Transparentność

Cały proces rekrutacyjny przebiega w sposób jasny i przejrzysty. My nie owijamy w bawełnę i nie składamy pustych obietnic. Już podczas pierwszej rozmowy przedstawimy dostępne możliwości i realne perspektywy zatrudnienia.

Odpowiedzialność społeczna

Interes społeczny wyznacza kierunek naszych działań

Od 2013 roku jesteśmy tytularnym sponsorem stadionu Włókniarz Częstochowa

Wsparcie Fundacji Maxima Dzieciom, której misją jest wspieranie edukacji oraz niesienie pomocy dzieciom znajdującym się w trudnych warunkach materialnych.

Wspieramy Dom Dziecka i Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjnego w Częstochowie.

Od 2014 roku bierzemy udział w akcji „Szlachetna Paczka”, pomagając rodzinom spełnić marzenia i spędzić cudowne święta.

Zobacz historię rozwoju SGP Group

Historia firmy

Początek
działalności

2006

Mariusz Puto, CEO SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o., rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Pochłonięty od lat kontrolą jakości podejmuje wyzwanie, rezygnuje ze stałej pracy na etacie i otwiera własną firmę.

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001

2009

Staraniami zarządu i pracowników uzyskaliśmy pierwszy certyfikat ISO 9001. Dzięki niemu SGP Group stało się wiarygodnym partnerem w branży automotive i nie tylko. Zyskaliśmy zaufanie naszych partnerów.

Ekspansja na rynek zagraniczny

2009

Otworzyliśmy pierwsze biuro w Oradei w Rumunii. Dzisiaj jest to nasz największa spółka. Na rumuńskim rynku jesteśmy partnerem głównie dla firm z branży automotive.

Nowa
spółka

2010

Kontynuując rozwój otworzyliśmy kolejną spółkę zagraniczną, tym razem w Słowacji.

Nowe
rynki

2012

Podążając za potrzebami naszych partnerów rozpoczęliśmy działalność w Wielkiej Brytanii, Serbii, Węgrzech, Czechach i Niemczech.

Sponsor
żużlowy

2013

Zostaliśmy sponsorem tytularnym stadionu żużlowego w Częstochowie. Do 2021 stadion nosił nazwę SGP Arena, a my z całym sercem wspieraliśmy CKM Włókniarz.

Prestiżowa
nagroda

2014

BCC doceniając naszą politykę rozwojową i socjalną przyznano nam prestiżową nagrodę Lidera Polskiego Biznesu. Znaleźliśmy się w czołówce największych polskich firm, które w dużym stopniu przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej w Polsce.

Nowa
spółka

2015

Dywersyfikacja działalności: otwarcie spółki zajmującej się rekrutacją stałą i tymczasową o nazwie Human&Hunter.

Kolejne
nagrody

2015

Otrzymanie 3 prestiżowych nagród poświadczających o intensywnym rozwoju SGP Group: 1) Ambasador Polskiej Gospodarki, 2) Gazele Biznesu, 3) Promotor Częstochowskiej Gospodarki. Dodatkowo dokonaliśmy ekspansji na rynek włoski i słoweński.

Nowe
biuro

2016

Zakup i przeprowadzka do nowego biurowca SGP Group mieszczącego się przy ul. Legionów 92 w Częstochowie. Otwarcie spółki w Hiszpani.

Diamenty
Forbes

2017

Znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa. W tym roku znaleźliśmy się wśród firm o przychodach od 5 do 50 mln złotych, z przychodami na poziomie 38,7 mln w 2015 roku oraz średnim wzrostem wartości +52,44% w latach 2013-2015. Pierwsza edycja Dni Jakości.

Nowe
rynki

2018

Znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa. W tym roku znaleźliśmy się wśród firm o przychodach od 5 do 50 mln złotych, z przychodami na poziomie 38,7 mln w 2015 roku oraz średnim wzrostem wartości +52,44% w latach 2013-2015. Pierwsza edycja Dni Jakości.

Centrum
badawcze

2018

Kolejna ogromna inwestycja, która zwiększyła naszą konkurencyjność oferując nowe usługi inżyniersko-jakościowe. Otworzyliśmy, na terenie KSSE wyspecjalizowane centrum badawcze o nazwie SGP Quality Lab.

Nowe
usługi

2021

Rozszerzenie usług o sprzedaż artykułów bhp i os – powstanie nowego brandu Save&Care.

CNC

2023

Poszerzenie działalności o ofertę usług CNC