Pracownik montażu

Pracuj_w_sgp_operator maszyn1

Praca SGP

W SGP czeka na Ciebie:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę,
  • równoważny system pracy – praca na 3 zmiany po 8 h (6-14/14-22/22-6), od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie podstawowe + do 800 zł premii,
  • bonus na start – 200 zł przez pierwsze 3 miesiące,
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych,
  • system poleceń – poleć nam pracownika i otrzymaj premię- nawet 1000 zł!
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

Obowiązki:

  • prace montażowe,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • odbiór gotowego elementu,
  • kontrola jakości gotowego wyrobu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji- ale nie jest ono konieczne, jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!

Zadzwoń do mnie, jeśli masz pytania

Szybki kontakt

Angelika Ojrzeńska

Specjalista ds. rekrutacji.

Zadzwoń teraz